Greens & Fruits czyli witaminy, minerały i enzymy z 50 owoców, warzyw i ziół kupisz w BioLoveShop.com

Czy ktoś pokroju Billa Gatesa może się mylić mówiąc o cudownym działaniu szczepionek i nie widząc żadnych skutków ubocznych? Wcześniej jako założyciel Microsoft Gates mówił o magii oprogramowania, trudno temu zaprzeczyć. Dziś mówi o magii szczepionek. I dla większości jest to tak samo prawdziwe jak to pierwsze stwierdzenie. To tak zwane nielogiczne uzasadnienie przyczynowe niestety do wielu osób trafia. Czy szczepionki to na pewno dobro Twojego dziecka czy może raczej dochodowy biznes?

Fundacja Gatesów chlubi się tym, że dociera ze szczepionkami do ubogich krajów, krajów trzeciego świata, chlubi się tym, że czyni dobro. Nie dopuszcza do wiadomości, że szczepionki są odpowiedzialne z wiele chorób i obrażeń, które powodują, że szczepienie dziecka sprowadza się do rundy rosyjskiej ruletki. Uda się a może się nie uda. Oczywiście ryzyko, że się nie uda jest mniejsze, ale niezaprzeczalnie istnieje.

To, że szczepionki czynią cuda i wymazują choroby nie jest do końca takie jednoznaczne.

Weźmy np. taką szkarlatynę. Szczepionki na nią nigdy nie było, a nagle od połowy XX wieku śmiertelne przypadki tej choroby znacznie spadły. Śmiertelność z powodu chorób zakaźnych, takich jak odra i krztusiec również spadała szybko, na długo przed wprowadzeniem odpowiednich szczepionek.

Środki medyczne w niewielkim stopniu przyczyniły się do ogólnego spadku umieralności w Stanach Zjednoczonych od około 1900 r. – w wielu przypadkach zostały wprowadzone kilka dziesięcioleci po wyraźnym spadku, który wystąpił naturalnie.

Jak podkreśla Robert F. Kennedy, Jr. zjawisko cudu, według wszystkich uczciwych relacji, można przypisać przede wszystkim lepszym warunkom sanitarnym, a zwłaszcza lepszemu odżywianiu.

Badanie tendencji umieralności w XX wieku we Włoszech wykazało znaczący związek pomiędzy zwiększeniem spożycia kalorii i spadkiem śmiertelności, odzwierciedlając postęp w zakresie średniego stanu odżywienia, jakości życia, poziomu socjoekonomicznego i warunków higienicznych.

Ponadto śmiertelność spadła najsilniej wśród dzieci, które były prawdopodobnie najbardziej wrażliwe na zmiany w żywieniu. Nawet epidemiolodzy z początku XX wieku uznali, że w grę wchodzą inne czynniki, w tym zmiany w odporności ludzi i jakości bakterii.

W krajach trzeciego świata faktycznie występują masowo ciężkie choroby. Ale w dużej mierze wynika to z braku odpowiedniej żywności i niedostatecznej higieny.

Może łatwiej byłoby dać ludziom dostęp do bieżącej wody i mydła i do dobrego pożywienia? To byłoby jednak zdecydowanie bardziej kosztowne i zdecydowanie bardziej mniej opłacalne dla koncernów farmaceutycznych.

Szczepionki w rzeczywistości wcale nie utrzymują dzieci w zdrowiu.

Jest wręcz przeciwnie. 

W USA, gdzie dzieci są szczepione największą ilością szczepionek na świecie – ponad połowa wszystkich młodych ludzi cierpi na jakąś chroniczną chorobę – trend, który dziwnie zbiega się z rozszerzeniem planu szczepień. Podobne wzorce chorób autoimmunologicznych pojawiają się na całym świecie.

Kampania World Mercury Project na rzecz przywrócenia zdrowia dzieci dokumentuje relacje rodziców z pierwszej ręki o poważnych, niekorzystnych odczynach poszczepiennych.

Śledząc kilka grup na FB, które zajmują się taką tematyką (jak np. STOP NOP) codziennie obserwuję przypadki wielu NOPów. Często są to posty matek, które do tej pory ślepo ufały systemowi i nagle coś im przestało pasować w tej układance. Nagle coś co miało zapewnić zdrowie dziecku stało się przyczyną poważnej choroby.

W Stanach statystyki zachorowań są zatrważające:

13% amerykańskich dzieci uczęszcza do szkół specjalnych

Jedno na sześć amerykańskich dzieci ma zaburzenia rozwojowe, takie jak autyzm lub zaburzeń ze spektrum autyzmu

Zaburzenie deficytu uwagi / nadpobudliwość (ADHD) dotyka prawie 11% amerykańskich dzieci.

Jedno na 20 dzieci w wieku poniżej pięciu lat ma epilepsję.

Alergie na orzechy są najczęstszą przyczyną śmierci związanej z żywnością.

Kobiety, które brały szczepionki przeciw grypie i Tdap w czasie ciąży są bardziej narażone na poronienia i inne problemy. Więcej o szczepieniach w ciąży przeczytasz TUTAJ. 

– W USA wskaźnik umieralności niemowląt, w tym z powodu SIDS jest dwukrotnie wyższy niż w wielu innych krajach o wysokim dochodzie.

– W Afryce badanie porównawcze w Gwinei Bissau wykazało, że umieralność niemowląt była co najmniej dwukrotnie wyższa (10% -11%) u dzieci, które otrzymały szczepionkę przeciw błonicy, tężcowi i krztuścowi (DTP) i polio, niż u dzieci, które nie otrzymały szczepionki (4% -5%)

Chlorella 100% ORGANIC, która oczyści Twój organizm z metali ciężkich – do kupienia w BioLoveShop.com

Fundacja Billa i Melindy Gates ma nieprawdopodobnie wielkie zasoby, to największa fundacja na świecie dysponująca kwotą ponad 70 miliardów dolarów – to ponad 60% rocznego budżetu Polski. Czy na pewno tylko pro publico bono, czy może raczej jest to chęć potentatów biznesowych, aby chronić dochody przed opodatkowaniem? Ale ok, jeśli te pieniądze byłyby wydawane lepiej, to dlaczego nie.

Fundacja Gatesów jest obecnie wiodącym światowym graczem w dziedzinie zdrowia, jak również największym prywatnym darczyńcą Światowej Organizacji Zdrowia (WHO). W wyniku jej działań na lata 2010-2020 określono program Dekada Szczepionek i stworzono publiczno-prywatny Globalny Sojusz na Szczepienia (GAVI Alliance), który otrzymuje prawie jedną czwartą swojego finansowania od Fundacji Gatesów. Fundacja jasno zachęca koncerny farmaceutyczne do produkcji określonych szczepionek dając im możliwość rozwoju w krajach o niższych dochodach, których na masowe szczepienia nie stać. Często zatrudnia w swoich szeregach pracowników Merck czy GSK. Ma również bezpośrednie udziały warte 52 miliony dolarów w niemieckiej firmie farmaceutycznej CureVac.

Ostatnie artykuły wskazują ponadto, że Fundacja Gatesa rutynowo płaci firmom public relations za manipulowanie podejmowaniem decyzji naukowych na rzecz ryzykownych technologii inżynierii genetycznej wspieranych przez Fundację.

W całym szczepionkowym szale chodzi raczej o kasę niż o dobro Twojego dziecka. Wybierz więc dla siebie i swojego dziecka nie to co nakazują massmedia, koncerny, bogate fundacje kształtujące opinię publiczną lecz to co sama uważasz za stosowne, wewnętrznie intuicyjnie.  Jeśli czego nie wiesz, nie rozumiesz, to poczytaj, poszukaj. Teraz przynajmniej dostęp do wiedzy jest nieograniczony. Niczego nie można brać za pewnik z góry.

 

Źródła:

123456

 


Noemi Demi

Blog Noemi Demi to znacznie więcej niż zwykły blog, to inspiracja do działania, do wyboru tego co najlepsze dla Ciebie i Twojego dziecka, do zamieszania Ci w głowie i do zmian, jeśli tylko odważysz się wprowadzić je w życie.

 


Szukasz witamin, suplementów i zdrowej żywności dla siebie i dziecka? Zajrzyj do naszego sklepu


DISCLAIMER:

Moje artykuły to osobiste przemyślenia na temat szeroko pojętej tematyki zdrowotnej na bazie informacji z jak najlepiej wybranych źródeł oraz własnego doświadczenia. Nie zastępują profesjonalnej porady lekarskiej. Pamiętaj – o swoim zdrowiu i zdrowiu swoich dzieci decydujesz Ty sama.