Jak zdrowo odżywiać dziecko – fizycznie i emocjonalnie

0
1933
Jak zdrowo odzywiac dziecko

Z miłością zapraszam Cię na warsztat ONLINE 21.05.2022, dzięki któremu zdobędziesz wiedzę jak naturalnie wspierać zdrowie swojego dziecka.  

Na warsztacie dowiesz się:  

jakie są najważniejsze zasady zdrowego odżywiania dziecko

jakie pokarmy są najzdrowsze dla dziecka

jak naturalnie wspierać odporność dziecka

jak robić proste i zdrowe potrawy dla dzieci (zrobimy wspólnie i przetestujemy jedną z nich)

jak sobie radzić naturalnymi sposobami z powszechnymi dziecięcymi dolegliwościami

jak mówić do dziecka aby wzmacniać jego moc i siłę

jak wspierać zdrowie dziecka poprzez odpowiednią komunikację

jak pracować nad swoimi emocjami – aby miały jak najlepszy wpływ na Twoje dziecko

stworzymy razem słowa mocy dla dzieci, które będą wspierać je w zdrowiu i szczęśliwym życiu

O PROWADZĄCYCH:

Magdalena Dzikiewicz-Polak – wprawdzie po studiach ekonomicznych, ale od lat pasjonująca się zdrowym odżywianiem i stylem życia oraz alternatywnymi metodami leczenia, mama dwójki dzieci wychowywanych w zgodzie z naturą. Po licznych kursach dietetyki i zdrowego odżywiania dzieci i kobiet w ciąży (w tym kurs Child Nutrition na Stanford University).
Autorka rewolucyjnej książki “Jak zdrowo odżywiać dziecko” oraz bloga www.NoemiDemi.com w tematyce szeroko pojętego zdrowia kobiet i dzieci. W swojej książce i na blogu burzy powszechne mity na temat odżywiania i inspiruje do wzięcia zdrowia w swoje ręce.    

Agnieszka Rutkowska – absolwentka kierunku pedagogika Uniwersytetu Łódzkiego, nauczycielka wychowania przedszkolnego i języka angielskiego. Certyfikowany praktyk metody Theta Healing, od lat pogłębiająca tematykę rozwoju duchowego oraz rozwoju dziecka, tak aby mogło przejawiać swój najgłębszy potencjał. Twórczyni projektu Niebiańska Piastunka wspierającego przyszłych rodziców i osoby posiadające już dzieci do spojrzenia na aspekt rodzicielstwa w wymiarze duchowym. Prowadzi kreatywne sesje edukacyjne odnośnie świadomego, uważnego, twórczego i intuicyjnego rodzicielstwa. Pasjonatka podążania w życiu za głosem intuicji. Założycielka bloga Intuicyjne Rozmowy wspierającego ludzi w życiu w zgodzie ze sobą.    

ADRES:
ONLINE – każde miejsce na Ziemi z dostępem do Facebooka 🙂

godziny: 13:00 – 16:00

Kontakt:
Noemi 577 599 112 noemidemi@gmail.com messenger: Noemi Demi  

Agnieszka 693 238 755 agnieszkarutkowska16@gmail.com messenger: Agnieszka Rutkowska  

NOWA CENA: 99 zł (zamiast 199 zł)

Liczba miejsc ograniczona. Rezerwację miejsca na warsztatach gwarantuje dokonanie pełnej płatności na konto.

Po zakupie – wyślij do mnie wiadomość z potwierdzeniem płatności – otrzymasz zaproszenie do zamkniętej grupy na FB gdzie będzie prowadzony LIVE. LIVE będzie też dostępny później. Nie musisz więc być punkt 13:00-16:00 w sobotę. Możesz sobie obejrzeć później.
Ale żeby wziąć w nim udział później – trzeba zapłacić do soboty do godziny 12:00.Na grupie będzie możliwość zadawania pytań. Po LIVie zamknięta grupa będzie funkcjonować przez co najmniej 1 miesiąc.


Wpadnij też na moje konto na INSTAGRAMIE – dużo fajnych przepisów dla dzieci, interesujące story i inspirujące przesłania dla dobra mamy i dziecka.


 

Noemi Demi 

czyli Magdalena Dzikiewicz-Polak, zafascynowana zdrowym odżywianiem i zdrowym życiem od dziecka. Weganka, biegaczka i maratonka, mama 2 dzieci – Marcela i Mileny. Autorka bloga NoemiDemi.com i niedawno wydanej książki “Jak zdrowo odżywiać dzieci“.

Blog NoemiDemi.com to blog o zdrowiu dziecka i mamy, blog o zdrowiu kobiety i generalnie blog o zdrowym życiu.

Blog Noemi Demi to znacznie więcej niż zwykły blog parentingowy, to inspiracja do działania, do wyboru tego co najlepsze dla Ciebie i Twojego dziecka, do zamieszania Ci w głowie i do zmian, jeśli tylko odważysz się wprowadzić je w życie.

 


Szukasz witamin, suplementów i zdrowej żywności dla siebie i dziecka? Zajrzyj do naszego sklepu


DISCLAIMER:

Moje artykuły to osobiste przemyślenia na temat szeroko pojętej tematyki zdrowotnej na bazie informacji z jak najlepiej wybranych źródeł oraz własnego doświadczenia. Nie zastępują profesjonalnej porady lekarskiej. Pamiętaj – o swoim zdrowiu i zdrowiu swoich dzieci decydujesz Ty sama.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here