Jak się chronić przed promieniowaniem 5G?

Jak się chronić przed promieniowaniem 5G?

Starasz się zachować spokój, akceptujesz te dziwne okoliczności, w których się znalazłaś, Ty i cały świat, czekasz cierpliwie aż skończy się kwarantanna, aby móc wreszcie wrócić do normalnego życia. W międzyczasie zajmujesz się dziećmi, pracą, domem i obmyślasz jak najlepiej to wszystko ogarnąć, żebyś miała chwilę na wypicie filiżanki odstresowującej Ashwagandhy (bynajmniej nie kawy).

Niepokój

Gdzieś tam jednak mimo wszystko czujesz pewien niepokój.

Jedne teorie spiskowe mówią, że dobro walczy ze złem, że Białe Kapelusze na czele z Donaldem Trumpem rozwalają teraz Deep State i podziemne tunele, w których dochodzi do zbrodni, nawet nie chcę pisać jakich. Ale ostatecznie ma wygrać dobro – więc wydźwięk tej teorii spiskowej jest pozytywny.

Trump i WHO

Z dobrych informacji Trump częściowo zawiesił amerykańskie finansowanie WHO, które nie jest wcale żadną World Health Organization, ale World Pharma Organization robiącą wszystko, by zaspokoić interesy tych właśnie firm.

Z kolei strony internetowe poświęcone życiu duchowemu donoszą, że wibracje ziemi podnoszą się i ta epidemia była konieczna, żeby do ludzi dotarło co jest najważniejsze. To jest takie globalne przebudzenie. Część osób jest bardziej świadoma, część mniej. Ciekawe czy to faktycznie będzie miało przełożenie na ludzi, którzy śpią.

Ziemia podnosi swoje wibracje

Polityka

Nie emocjonuję się polityką. To naprawdę nie ma znaczenia kto rządzi. Czy to lewica czy prawica to i tak tylko marionetki. Jak już pisałam dualizm społeczny w każdej dziedzinie jest potrzebny elitom rządzącym światem, żeby ludzie mieli się czym zajmować, a oni w tym czasie zrobią swoje. Jeśli interesuje Cię polityka bardzo polecam Ci przeczytanie „Opowieści o skarpetce trzeciej, która zmęczyła się bezczynnym tkwieniem w koszu, została politykiem i zmieniła świat – oczywiście na lepsze” z książki o „Niesamowitych przygodach dziesięciu skarpetek” Justyny Bednarek. To wprost idealne podsumowanie każdej sceny politycznej, nie tylko w Polsce. A cała książka to czysta przyjemność, nie tylko dla dzieci.

Doktryna szoku

Prawda jednak jest taka, że kiedy społeczeństwo jest zastraszone, czy to ryzykiem ataku terrorystycznego czy właśnie epidemią COVID-19, to rządy, politycy, często pod dyktando najbogatszych ludzi na świecie mogą bezkarnie ograniczać naszą wolność. Pisała już o tym 13 lat temu Naomi Klein w swojej książce „Doktryna Szoku„. Pod przykrywką dbania o nasze dobro, co wydaje się nam na tę chwilę uzasadnione, ogranicza się nasze prawa. Zaczyna się pełna inwigilacja i kontrola, które wcale nie skończą się wraz z epidemią. Bo też epidemia szybko się nie skończy – kiedy trzeba będzie znowu nagłaśniana. Wiele z ograniczeń zostanie na dłużej, często na zawsze.

Szczepionka i microchipowanie

Jednym z takich niepokojących pomysłów na skalę globalną jest microchipowanie wszystkich ludzi szczepionką na Covid-19 opracowaną przez wielkiego dobroczyńcę i zbawiciela (jeśli ktoś nie do końca rozumie napiszę, że to sarkazm) Billa Gatesa. Tak, tego samego, który uważa, że świat jest przeludniony i coś z tym trzeba zrobić, który w Indiach przyczynił się do eksplozji przypadków poszczepiennego polio, a w Afryce wstrzykuje ludziom sterylizujące szczepionki, nie mówiąc już o tym, że kraje trzeciego świata pod przykrywką czynienia dobra służą mu jako żywe laboratoria.

Reklama

Witamina Liposomal C BioLoveShop
Liposomal C – najlepiej przyswajalna witamina C o gwarantowanej czystości bez GMO, bez sztucznych konserwantów, barwników i aromatów i bez glutenu – na poprawę odporności dla Ciebie i Twojego dziecka – do kupienia w BioLoveShop.com

Pozytywna mobilizacja do szczepień

Gość ten chce nas wszystkich zaszczepić, a żeby nas do tego „pozytywnie” zmobilizować uważa on, że dobrym pomysłem będzie całkowite ograniczenie uczestniczenia w życiu społecznym (chodzenia do szkoły, do pracy, korzystania z transportu publicznego itp. itd.) i podróżowania po świecie dla ludzi, którzy nie zostaną zaszczepieni. Lokalni politycy już podłapują te pomysły vide Szumowski, który mówi, że epidemia będzie trwała tak długo aż wszyscy się nie zaszczepią. Bezpieczeństwo takich szczepionek, które siłą rzeczy nie zostaną odpowiednio przebadane – zdecydowana większość nie jest, ale te epidemiczne szczepionki są najgorsze, bo wszyscy działają pod presją i nie ma czasu na długoterminowe badania – jest wątpliwe. Na tyle, że Gates życzy sobie zwolnienia firm farmaceutycznym z odpowiedzialności za skutki uboczne.

A taki microchip w naszym ciele to już znacznie większa kontrola i inwigilacja niż nagrywanie wszystkich rozmów telefonicznych, śledzenie każdego ruchu za pomocą naszych smartfonów i mediów społecznościowych czy monitorowanie miast. Czujnik kontrolny będzie siedział pod naszą skórą i dla swojego dobra nie będziesz się chciała go pozbyć.

Radość z inwigilacji

Nienawiść do Trumpa miłość do Gatesa?

Nie dziwne, że Bill Gates, którego fundacja jest drugim największym finansującym WHO (to świadczy właśnie o niezależności tego podmiotu…) jest oburzony posunięciem Trumpa obcinającym finansowanie WHO. I oczywiście jego śladem pójdzie cały mainstream. Nienawiść do Trumpa, miłość do Gatesa. Jestem daleka od wyrażania jakichkolwiek uczuć w stosunku do takich osób (to znowu ten sam poziom rozgrywki), ale jeśli już miałabym coś poczuć to byłoby to całkowicie odwrotne. Nikt ostatnio nie napawa mnie tak wielkim obrzydzeniem jak ten drugi najbogatszy gość na świecie. Dla niego pieniądze już nie znaczą tak wiele, on chce panować nad światem, mieć nieograniczoną władzę. Ale dobra – dosyć o nim, bo to tylko podkręcanie jego ego. Dodam tylko, że nie jest to taki prawdziwy self made man tylko z góry zaprojektowane na ogromny sukces dziecko z rodziny blisko powiązanej z Rockefellerami.

I dochodzimy do 5G

Nie jest również zaskoczeniem, że w czasie, kiedy wszyscy jesteśmy zaaferowani koronawirusem rząd po osłoną nocy próbuje przepchnąć ustawę o możliwości instalowania masztów 5G bez wcześniejszej konieczności zrobienia badań wpływu na środowisko. I masowa instalacja masztów 5G ma teraz miejsce w większości rozwiniętych państw. A w połączeniu z microchipami 5G stworzy nie tylko społeczeństwo gigabitowe, ale również w pełni kontrolowalne i sterowalne, czyli wprost idealna konstrukcja do władzy totalitarnej nad nieświadomymi ludźmi.

O co chodzi z technologią 5G?

Rozwój technologiczny postępuje obecnie w tak wykładniczym tempie, że nie ma czasu na badania nad wpływem technologii na organizmy żywe. Nacisk kładziony jest na szybkie wprowadzenie innowacji na rynek, co korzystne jest także dla rządów państw, które na tym także zarabiają. W budżecie Polski na ten rok zakłada się 3,5-5 miliardów PLN wpływów z tytułu dystrybucji częstotliwości dla sieci 5G. Niebagatelna kwota jak na tak kryzysowy dla gospodarki rok. Nie dziwne więc, że badania nad bezpieczeństwem sieci 5G są zupełnie nie na rękę rządzącym, to przekreślenie poważnych budżetowych wpływów i odsunięcie ich w czasie. Na takie ruchy mogą sobie pozwolić tylko bardzo bogate kraje jak np. Belgia czy Szwajcaria, której rząd ostatnio podjął decyzję o dalszym wstrzymaniu rozszerzania sieci 5G.

Technologia 5G (lub 5 generacji) wytwarza bardzo silne pole elektromagnetyczne o bardzo wysokiej częstotliwości.

Obecność masztu 5G w Twojej okolicy jest jak włączona wielka kuchenka mikrofalowa z otwartymi drzwiami w każdym pokoju Twojego domu. Ludzie, którzy spożywają jedzenie z mikrofalówki nie widząc w tym nic złego uważają, że przeciwnicy 5G to wariaci. No cóż, ja uważam zgoła coś odwrotnego.

Jako, że technologia 5G jest tak świeża nie było licznych badań na temat jej wpływu na organizmy żywe. Niemniej jednak ponad 180 naukowców i lekarzy z 35 krajów podpisało petycję przeciwko wdrażaniu 5G.

„My, niżej podpisani, 180 naukowców i lekarzy z 35 krajów, zalecamy moratorium przy wprowadzaniu 5G w telekomunikacji aż do momentu, kiedy potencjalne zagrożenia dla ludzkiego zdrowia i dla środowiska zostaną w pełni zbadane przez naukowców niezależnych od przemysłu telekomunikacyjnego. 5G znacznie zwiększy ekspozycję na pola elektromagnetyczne o częstotliwości radiowej (RF-EMF) jako dodatek do tego co istnieje obecnie 2G, 3G, 4G, Wi-Fi. Udowodniono, że promieniowanie RF-EMF jest szkodliwe dla ludzi i środowiska.”

Czy to jest naturalne środowisko człowieka?

Ale dla zwolenników 5G jest to ewidentny bełkot pseudonauki…

Podobnie jak bardzo rzeczowy dokument „Skutki bezprzewodowej łączności 5G dla zdrowia ludzkiego” przygotowany przez Biuro Analiz Parlamentu Europejskiego i dostępny oficjalnie na stronie internetowej Parlamentu Europejskiego.

W dokumencie tym wskazane są badania wykazujące negatywny wpływ promieniowania na środowisko, zwierzęta i ludzi.

Nawet tak renomowane czasopismo dla wyznawców przewagi nauki nad pseudonauką jak Scientific American publikuje artykuł doktora Joel M. Moskowitza z Uniwersytetu Kalifornijskiego, który od 2009 roku tłumaczy i rozpowszechnia badania nad skutkami zdrowotnymi promieniowania EMF. Tytuł artykułu mówi sam za siebie „Nie mamy powodu, aby twierdzić, że 5G jest bezpieczne” i dotyczy głównie tej wspomnianej wcześniej petycji naukowców i lekarzy. Moskowitz pisze także, że Międzynarodowa Agencja ds. Badań nad Rakiem (IARC) przy WHO sklasyfikowała w 2011 roku RF-EMF jako „prawdopodobnie rakotwórcze dla ludzi”. W ubiegłym roku badanie o wartości 30 milionów dolarów przeprowadzone przez amerykański Narodowy Program Toksykologiczny (NTP) znalazło wyraźny dowód na to, że dwa lata ekspozycji na RF-EMF telefonu komórkowego zwiększało ryzyko raka i uszkodzenie DNA u szczurów i myszy.

Niemniej jednak większość ludzi, wydawałoby się tych światłych i inteligentnych oraz polityków całkowicie te rzeczy ignorują. Aż chciałoby się nimi potrząsnąć i powiedzieć „hello, obudźcie się”.

Co to jest 5G?

5G to fale milimetrowe, czyli o bardzo niewielkim zasięgu, ale o bardzo wysokiej częstotliwości – do 90 gHz (obecne 4G ma 2 gHz). Wdrożenie technologii 5G będzie wymagało zainstalowania anten bardzo blisko siebie (od 20 do 150 metrów) ze względu na ich niewielki zasięg, co sprawi, że okoliczni mieszkańcy będą nieustannie narażeni na promieniowanie fal 5G. W zabudowanych obszarach nie będzie praktycznie żadnego sposobu na uniknięcie kontaktu z tymi falami.

Na elektrosmog jesteśmy narażeni wszędzie, nawet w domu

Czy pola elektromagnetyczne są szkodliwe?

Ludzkie ciało jest wyrafinowanym systemem elektromagnetycznym. Układ nerwowy, układ krążenia, a nawet mitochondria działają na impulsy elektryczne.

Ziemia i układ słoneczny mają również naturalne pola elektromagnetyczne. Ziemia ma własne pole magnetyczne, dlatego możemy użyć kompasu do znalezienia bieguna północnego. Słońce jest także naturalnym źródłem pól elektromagnetycznych (światło widzialne i promieniowanie UV). Te źródła promieniowania są jednak w pełni skorelowane z naszym życiem i można powiedzieć, że je warunkują. Bez nich nie istniałoby życie na Ziemi.

Problem pochodzi od pól elektromagnetycznych wytworzonych sztucznie przez człowieka. Sygnały elektromagnetyczne organizmu są bardzo słabe w porównaniu do wytwarzanych przez człowieka pól elektromagnetycznych. Ponieważ te częstotliwości są tak silne, niektórzy eksperci twierdzą, że mogą zakłócać układy elektromagnetyczne wewnątrz ciała. Dzięki Wi-Fi, korzystaniu z telefonu komórkowego i innemu narażeniu na pola elektromagnetyczne ludzie często są narażeni na działanie pól elektromagnetycznych wytwarzanych przez człowieka przez 24 godziny na dobę. Żyjemy w elektromagnetycznym smogu, czy tego chcemy czy nie.

Promieniowanie elektromagnetyczne z którym mamy styczność

Czy promieniowanie niejonizujące jest w porządku?

Wiele osób twierdzi, że ponieważ sygnały z telefonów komórkowych, Wi-Fi i podobnych źródeł są niejonizujące, są bezpieczne.

Ale nie badaliśmy promieniowania niejonizującego w taki sposób, w jaki badano promieniowanie jonizujące.

Co nauka mówi o polach elektromagnetycznych

Nie ma wprawdzie badań potwierdzających szkodliwość 5G, bo po co na to pieniądze wydawać. Ale to co wiemy o 4G już jest wystarczająco niepokojące (a to fale dłuższe o znacznie niższej częstotliwości). Jedno z badań na szczurach opublikowanych w czasopiśmie Lancet wykazało, że promieniowanie EMF powoduje raka i pogorsza rokowania, a także obserwowane są zmiany w mózgu.

Badanie z 2014 roku i przegląd badań z 2017 roku pokazują, że narażenie na pola elektromagnetyczne może wpływać na zdrowie ludzi, powodując:

 • stres oksydacyjny
 • zmiany poziomów przeciwutleniaczy
 • zmęczenie
 • ból głowy
 • zmniejszoną zdolność uczenia się
 • upośledzenie funkcji poznawczych
 • uszkodzenie DNA
 • nowotwory

Silne negatywne działanie promieniowania EMF jest też podkreślane we tej petycji naukowców, o której pisałam wyżej:

„Liczne ostatnie publikacje naukowe wykazały, że EMF wpływa na organizmy żywe na poziomach znacznie poniżej większości międzynarodowych i krajowych wytycznych. Skutki obejmują zwiększone ryzyko raka, stres komórkowy, wzrost szkodliwych wolnych rodników, uszkodzenia genetyczne, zmiany strukturalne i funkcjonalne układu rozrodczego, deficyty uczenia się i pamięci, zaburzenia neurologiczne oraz negatywny wpływ na ogólne samopoczucie ludzi. Uszkodzenia wykraczają daleko poza organizmy ludzkie, ponieważ coraz więcej dowodów wskazuje na szkodliwe skutki dla życia roślin i zwierząt.”

W miastach gdzie zainstalowano już wiele anten 5G jak np. w Wiedniu obserwuje się u dzieci klasyczne objawy zatrucia promieniowaniem elektromagnetycznym: krwawienia z nosa, bóle głowy, bóle oczu, bóle w klatce piersiowej, nudności, zmęczenie, wymioty, szum w uszach, zawroty głowy, objawy grypopodobne i ból serca.

Ból głowy może być efektem napromieniowania

Wykładniczy wzrost częstotliwości i ekspozycji

To czy promieniowanie EMF jest szkodliwe zależy od kilku czynników:

Częstotliwość: Wyższe częstotliwości niosą więcej energii, a więcej energii oznacza, że są bardziej niebezpieczne

Gęstość mocy: średnia energia fal elektromagnetycznych w danym obszarze lub objętości.

Siła: siła pól elektrycznych i magnetycznych na długości fali, wyższa siła oznacza te bardziej niebezpieczne).

Czas narażenia: im dłużej jesteśmy narażeni, tym większa szkodliwość.

Dwie największe obawy związane z 5G to (znacznie) wyższa częstotliwość i oczekiwany wzrost ekspozycji dla większości ludzi. Jak wspomniano wcześniej, 5G będzie działać z częstotliwością aż 90 gigaherców, podczas gdy wszystkie poprzednie generacje działały z częstotliwością poniżej 5 gigaherców.

Wzrost liczby anten o krótkim zasięgu sprawi, że będzie ich mnóstwo bardzo blisko nas.

Oznacza to, że jeśli żyjesz w miejskiej dżungli to Ty i Twoja rodzina będziecie nieustannie narażeni na bliski kontakt ze źródłem tego promieniowania.

Jak się chronić przed promieniowaniem 5G?

Istnieje niewielka szansa (choć są teraz masowe protesty przeciwko 5G i niszczenie masztów) na znaczną zmianę sposobu testowania i zatwierdzania tego rodzaju technologii, to co możesz zrobić, to przygotować się jak najlepiej na to promieniowanie.

Ucieczka do innego (najlepiej dzikiego) kraju, gdzie nie ma 5G czy przeniesienie się w Bieszczady, Puszczę Białowieską czy na Mazury nie dla każdego jest realne. Choć sugerowałabym Ci to jednak poważnie przemyśleć, może być nawet mały domek na wsi lub na obrzeżach miasta. Ludzie tak bardzo oddalili się natury. Tak bardzo zagubiliśmy się w nieważnych sprawach zapominając o tym co się liczy.

Sielska wieś

Odpromienniki EMF

Dużo jest tego w sklepach on line, warto rozeznać temat i wybrać coś najlepszego dla siebie.

Ogranicz czas narażania na EMF

Ogranicz używanie telefonu komórkowego, używaj słuchawek lub rozmów na głos, nigdy nie trzymaj telefonu komórkowego w sypialni. Najlepiej jak telefon będzie 1,5-3 metry od Ciebie. A jak się z nim przemieszczasz przechowuj go w torbie ochronnej EMF. Jak najczęściej dawaj telefon w tryb samolotowy. Telefony komórkowe i tablety emitują EMF gdy są włączone. Zawsze na noc wyłączaj Wi-Fi na noc i ograniczaj jej działanie w ciągu dnia. Rozważ internet w oparciu o zwykłe kable. Ogranicz stosowanie 5G na swoich urządzeniach. Możesz wyłączyć funkcję 5G w routerze i uniknąć kupowania urządzeń 5G.

Pozytywne nastawienie

Podwyższaj swoje wibracje przez pozytywne myślenie, miłość, wdzięczność, akceptację i przywiązuj większą wagę do swojego zdrowia psychicznego i fizycznego. Strach to bardzo niska wibracja.

Miłość

Skup się na kochaniu siebie i swojej rodziny, potem rozszerz to na innych ludzi. Miłość ma głęboki wpływ na nasze zdrowie. Może także chronić nas przed ciemnością, negatywną energią i prawdopodobnie EMF.

Zacznij uprawiać żywność

Żywność pochodząca z naszej gleby może poprawić nasze wibracje. Nasze wibracje są podobne do pól elektromagnetycznych, ponieważ rodzą pola energii i światła, które zamieszkują i otaczają nasze ciała, co może nas chronić przed zewnętrznym promieniowaniem. Jesteśmy całkowicie uzależnieni od przemysłowo produkowanej żywności. Trzeba coś w tym zmienić. Własne warzywa, sałata, pietruszka to nie tylko czysta przyjemność ale ochrona przez EMF i próba osiągnięcia samowystarczalności.

Warzywa z własnego ogrodu dają szczęście i niezależność

Słońce i witamina D3

Często zapominamy, jak ważny wpływ ma światło słoneczne na nasze zdrowie. Dobitnie pokazali to ostatnio rządzący zakazując wychodzenia z domu, jakby jeszcze bardziej chcieli nas dobić brakiem możliwości kontaktu ze słońcem. Teraz na szczęście na się to zmienić. Witamina D3 to hormon wpływający na setki procesów w Twoim organizmie. 20 minut z odsłoniętym ciałem na słońcu to minimum czego potrzebujesz codziennie. Jeśli nie to koniecznie pamiętaj o suplementacji witaminy D3. Najlepiej witaminy D3 razem z K2. Zobacz więcej o witaminie D3, witamina D3 dla Twojej kobiecości i dawkowanie witaminy D3.

Witamina D3 z K2 w kapsułkach
Witamina D3+K2 TiB (cholekarcyferol + menachinon-7 K2Vital), bez sztucznych barwników, wypełniaczy, glutenu, laktozy, soi, pszenicy, cukru, konserwantów i GMO. Zapakowana w roślinną kapsułkę i w szklanym słoiczku – do kupienia w BioLoveShop

Superfoods

Super pokarmy mogą radykalnie poprawić naszą energię, układ odpornościowy, emocje i ogólny stan zdrowia. Są nasycone przeciwutleniaczami i mają właściwości przeciwzapalne oraz oczyszczają organizm z toksyn. Większa ilość toksyn pogarsza jeszcze działanie promieniowania. Najważniejsze super pokarmy, które warto wprowadzić do diety to: chlorella, spirulina, trawa jęczmienna, trawa pszeniczna (czy np. mieszanka tych wszystkich 4 superfoodsów w jednym czyli 4 Greens) baobab, camu camu. Składniki odżywcze znajdujące się w tych potężnych produktach spożywczych mogą szybko poprawić nasze zdrowie i wibracje.

Reklama

Ekologiczne super pokarmy
Podając te super pokarmy dziecku masz pewność, że dajesz mu jedzenie najlepszej jakości wolne od glifosatu i GMO – kupisz je w BioLoveShop.com

Zdrowe odżywianie

Zdrowe odżywianie jest ważne zawsze, ale gdy wszyscy Cię trują na około Twój świadomy wybór ma jeszcze większe znaczenie. Uwzględniaj w diecie takie pokarmy jak: jarmuż, zielone liście, rzepa, szpinak, maliny, truskawki, jagody, zielona herbata, kurkuma, czosnek, imbir, soczewica, groszek, orzechy – pekan, pistacje, orzechy włoskie, orzechy nerkowca, orzechy brazylijskie, orzechy makadamia, nasiona słonecznika, pestki dyni, nasiona chia, siemię lniane, nasiona konopi, słodkie ziemniaki, grzyby Reishi, grzyby Shiitake i wodorosty. Roślinna żywność podwyższa wibracje, daje Ci wewnętrzne światło i energię. Zwierzęca żywność bardzo wibracje zaniża, ma w sobie pokłady negatywnej energii, jak choćby skumulowane w mięsie hormony strachu przed śmiercią. Jeśli pozyskujesz coś przemocą, poprzez zabijanie, więzienie to nie może to być nic dobrego.


Jeśli nurtują Cię pytania: 

Jak odżywiać dziecko, aby było zdrowe? 

Jak rozszerzać dietę niemowlęcia?

Jakie pokarmy są najważniejsze i najzdrowsze dla dziecka?

Jak naturalnie wspierać odporność dziecka?

I szukasz zdrowych i prostych przepisów na dania dla dziecka

bez mięsa, bez nabiału, bez glutenu i bez cukru,

to ta książka jest dla Ciebie

Jak odżywiać dziecko, aby było zdrowe
Nowy rewolucyjny e-book „Jak odżywiać dziecko, aby było zdrowe?”. To przewodnik, który pokaże Ci jakie drogi wybrać chcąc zdrowo odżywiać dziecko. W e-booku znajdziesz też 47 przepisów na zdrowe potrawy dla dzieci – bez mięsa, bez nabiału, bez glutenu i bez cukru. E-book do kupienia w BioLoveShop.com

Uziemianie

Spędzaj jak najwięcej czasu w lesie. Drzewa pochłaniają negatywną energię, poprawiają układ odpornościowy oraz odżywiają serce i duszę. Przytulanie się do drzewa i chodzenie boso po lesie może zmienić Twoje zdrowie, umysł, nastawienie, myśli i intencje, a zatem i Twoją obecną trajektorię życia. Łączenie się z ziemią w ten sposób zasila nasze południki i systemy elektromagnetyczne, które z kolei mogą nas chronić i wzmacniać.

Las uzdrawia

Orgonity

Orgonity rozpraszają pola elektromagnetyczne i zamieniają je w korzystne. Orgonit to urządzenie zbudowane głównie z kryształów (kwarcu, innych kamieni i minerałów) oraz małych cząsteczek metalu (miedzi, żelaza, srebra, złota) połączonych żywicą organiczną lub woskiem.

Orgonit najczęściej ma formę małej piramidy, ale może mieć też inne kształty, zobacz tu: www.Orgonedynamics.pl

Najważniejszym działaniem orgonitu jest zasilanie bionami (orgonem) naszego własnego pola elektromagnetycznego, które jest w stanie przeciwstawić się wpływom silnych pól elektromagnetycznych w tym także promieniowania 5G.

Konkretne kryształy oraz minerały wspierają aktywność i pracę szyszynki, grasicy, serca oraz innych gruczołów, będących generatorami biopola ludzkiego. Orgonity nie tylko chronią nas przed szkodliwymi promieniowaniami, ale też wspierają wewnętrzny spokój, harmonię, miłość oraz kontrolę nad emocjami.

Orgonit wspiera wszystkie organizmy żywe znajdujące się w polu jego oddziaływania. Badania nad nimi prowadzili geniusze swoich czasów – Dr Wilhelm Reich oraz profesor Franciszek Rychnowski.

Więcej o orgonitach dowiesz się tu: Projekt Equilibrium i z tego artykułu Orgonity właściwości i zasady działania.

Zacznij żyć świadomie

Tu nie chodzi tylko o 5G. W wysoko przetworzonym przemysłowym pożywieniu są toksyny i substancje rakotwórcze, w kosmetykach i środkach czystości chemia, w wodzie jest chlor, w powietrzu smog – wszystko jakby robimy sami sobie. Jesteśmy chciwi, podążamy za tym co najtańsze lub najmodniejsze, nadmiernie konsumujemy pauperyzując nasze życie, zamiast skupiać się na tym co najważniejsze. Życie jest proste, tylko my je sobie strasznie skomplikowaliśmy.

Zmniejszenie swojej zależności od innych, od systemów korporacyjnych i rządowych oraz nauczenie się samowystarczalności od razu poprawia jakość życia. Przeniesienie się do lasu, na wieś, z dala od wielkich betonowych miast, tak strasznie sztucznych i tak bardzo nieprzyjaznych żywym istotom jest dobrą drogą. Przecież zawsze możesz pracować on line – byle nie przez 5G.

 

Źródła:

https://www.parkiet.com/Technologie/304169899-Ministerstwo-Finansow-w-2020-r-35-5-mld-zl-z-pasma-5G-i-800-MHz.html

https://ehtrust.org/wp-content/uploads/Scientist-5G-appeal-2017.pdf

https://www.europarl.europa.eu/RegData/etudes/BRIE/2020/646172/EPRS_BRI(2020)646172_PL.pdf

https://wellnessmama.com/podcast/5g/;

https://wellnessmama.com/403178/5g-emfs-safe/;

https://www.gaia.com/article/5g-health-risks-the-war-between-technology-and-human-beings

https://www.gaia.com/article/how-to-protect-yourself-from-5g-and-emf-radiation

https://blogs.scientificamerican.com/observations/we-have-no-reason-to-believe-5g-is-safe/

Effects of electromagnetic fields exposure on the antioxidant defense system. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC6025786

Extremely low-frequency electromagnetic fields cause DNA strand breaks in normal cells. https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3897901/

 

 

 

 


 

Noemi Demi 

blog o zdrowiu dziecka i mamy 

Blog Noemi Demi to znacznie więcej niż zwykły blog parentingowy,  to inspiracja do działania, do wyboru tego co najlepsze dla Ciebie i Twojego dziecka, do zamieszania Ci w głowie i do zmian, jeśli tylko odważysz się wprowadzić je w życie.


Szukasz witamin, suplementów i zdrowej żywności dla siebie i dziecka? Zajrzyj do naszego sklepu

 


DISCLAIMER:

Moje artykuły to osobiste przemyślenia na temat szeroko pojętej tematyki zdrowotnej na bazie informacji z jak najlepiej wybranych źródeł oraz własnego doświadczenia. Nie zastępują profesjonalnej porady lekarskiej. Pamiętaj – o swoim zdrowiu i zdrowiu swoich dzieci decydujesz Ty sama.

Komentarze (26)

 1. Kawał dobrej roboty. Jesteś wybitna w tym co robisz. Ten blog jest świetny merytorycznie i bardzo ciekawy. Wpis rzetelnie wyważony, pokazujący problem, ale też rozwiązania. Bez paniki ego, nadmiernych emocji, za co Ci bardzo dziękuję.

  1. Spokojnie, spokojnie. Jak się pojawią szczepionki to będą takie kolejki ludzi żeby się zaszczepić, że na pewno nie będą mieli czasu ścigać. Poza tym wątpię, żeby Polskę było stać na 38 milionów szczepionek. Naprawdę.

 2. Witaj.
  Dziękuję za ten artykuł….już rozglądam się za ogronitami, natomiast czy możesz polecić jakiś odpromiennik EMF? Czy Ty używasz jakiegoś konkretnego?
  Jest taki wybór na rynku że gubię się w tym po prostu…
  Całusy i miłego dnia 🙂

  1. Szczerze mówiąc nie korzystam jeszcze z żadnego, mieszkamy w lesie, to jest naturalny odpromiennik. Jeszcze tego 5G w naszej okolicy na szczęście nie ma i mam nadzieję, że nie będzie. Ale orgonit planuję zakupić i na pewno to zrobię u Lukasa (czyli tu: https://www.orgonedynamics.pl/), bo facet zna się na rzeczy, jest świetnym naturopatą i robi każdy orgonit ręcznie na indywidualne zamówienie, dopasowany do konkretnej osoby, domu. Nie ma dwóch takich samych orgonitów.

   1. Dziękuję. Zaglądnę również na stronę z orgonitami, którą podajesz…Natomiast gdybyś miała jakąś wiedzę nt. dobrego, sprawdzonego odpromiennika EMF to będę wdzięczna gdybyś dała tutaj sygnał 🙂 Będę zaglądać. Gdzieś słyszałam że 5G Tesli to zupełnie co innego niż zabójcze 5G z chińskich masztów montowanych teraz w zastraszających ilościach.Ponoć zupełnie inna technologia….ale nie znam szczegółów i dokładnie tego tematu …

    1. nie wiem, muszę zbadać temat, ale to tak jakby jedne fale Roentgena były szkodliwe a inne nie – to trochę dziwne. A jak coś znajdę w temacie EMF to dam znać.

 3. no i do tego trzeba jeszcze dodać latające na niebie starlinki (Tesla,E.Musk), które są wdrażane od ubiegłego roku.Można zaobserwować co jakiś czas na niebie ich przelot.
  Jest to sieć satelitarna i z tego co czytałam ma wysyłać również poprzez 5 G.
  Więc te naziemne anteny to jest nic w porównaniu z tym co już nad nami lata i co jeszcze ma do tego dołączyć.

  1. Tak obserwowałam to na niebie z prawdziwą ciekawością, niedowierzaniem i pewnym lękiem. Masz rację. Najważniejsze są te nasze wewnętrzne wibracje – nad tym trzeba pracować. Nie można dać się zastraszyć i zniewolić.

 4. Nadajniki jedzenie samej chemii i rak gwarantowany !

  mąż opiekunki od moich dzieciaków . 5 lat temu miał płaskonabłonkowy rak migdałka.
  Stopień zaawansowania III, przerzut do 2 węzłów chłonnych. Kilku
  onkologów zaopiniowało jako przypadek nieoperacyjny.
  W końcu prof Jassem z Gdańska pokierował leczeniem niestandardowo:
  agresywne naświetlania i chemioterapia PRZED zabiegiem. Następnie
  operacja (trwała wiele godzin, guz położony bezpośrednio przy
  aorcie, tkanka popalona po naświetlaniach, ryzyko zabiegu ogromne).
  Pacjent z nędznymi rokowaniami.
  Minęło 5 lat. Zawzięcie, prócz jeżdżenia na rowerze, biega po
  lekarzach doszukując się przerzutów (bo mu strzyka w kościach),
  jednak na scyntygrafii powtarzanej co 2 lata prócz zmian
  reumatycznych za diabła nic innego nie chce wyjść 😉
  stosuję od czasu choroby olej CBD doczytali że CBD ma właściwości blokujące przeżuty więc można wygrac z chorobą

 5. Takie pytanie: czy jesli nie posiadam i nie uzywam zadnego sprzetu(odbiornikow) 5G to jestem i tak narazony na promienowanie 5G ,jesli znajduje sie w strefie zasiegu?

 6. Podaj jakieś sensowne dowody na te wszystkie EZOTERYCZNE bzdury napisane przez szarlatanów nauki. Daj dowód na to że WHO jest takie bardzo złe. Czy ty naprawdę wierzysz w moc EZOTERYCZNYCH orgonitów i amuletów. Wszystko co piszesz o 5G to bajki wymyślone przez oszustów i fanatyków. (P.S. To że 5G ma 90GHz jest kompletną bzdurą. 5G nie ma nawet 10GHz.)

  1. Odsyłam do źródeł podanych w artykule i do listu napisanego przez ponad 300 NAUKOWCÓW z całego świata. Przestudiuj to sobie. I wuluzuj nieco.

 7. Dowód na to że WHO jest złe -> 1. Promuje piramidę żywieniową z przewagą węglowodanów jako podstawowy składnik. 2. Szef instytucji to komunista 3. Zmiana definicja pandemii z „zachorowani” na „zakażenia”, co oznacza że w zasadzie każdy powszechny wirus może być podstawą do ogłoszenia pandemii (np. herpes).

 8. Bardzo dobry artykuł. Co do orgonitów to nie wiem czy działają ale nie wiem, bo nie sprawdzałem.Kiedyś zajmowałem się radiestezją i miałem potwierdzenia ,że ona działa a inni już by mi zakładali foliową czapeczkę,choć sami niczego nie zbadali i nie ważne,że radiestezja jest wpisana w Polsce na oficjalną listę zawodów a propagatorami tej sztuki byli księża,biskupi,dwóch papieży a od lat 80tych także ludzie nauki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zamknij
Zamknij
Zaloguj się
Zamknij
Koszyk (0)

Brak produktów w koszyku. Brak produktów w koszyku.