Światowa Organizacja Zdrowia ostrzega, że w ubiegłym roku zmarło w Europie trzydzieści pięć osób w wyniku epidemii odry. Jest to niedopuszczalna tragedia, której można było łatwo zapobiec.

WHO: “Jesteśmy bardzo zaniepokojeni faktem, że chociaż dostępna jest bezpieczna, skuteczna i niedroga szczepionka, odra pozostaje główną przyczyną zgonów wśród dzieci na całym świecie i niestety Europa nie jest oszczędzona”.

Co to jest odra według BBC i innych mainstreamowych mediów?

Niezaszczepione małe dzieci są najbardziej narażone na odrę i jej powikłania, w tym śmierć.

Odrą można zarazić się przez bezpośredni kontakt z chorym (przez kaszel, kichanie).

Wirus pozostaje aktywny i zakaźny na zainfekowanych powierzchniach przez maksymalnie dwie godziny.

To, co czytasz powyżej, to czysta propaganda farmaceutyczna. To straszenie ludzi.

Sąd Najwyższy w Niemczech wydał wyrok, że wirus odry nie istnieje.

Ale co ma do tego sąd?

A mianowicie mikrobiolog Dr. Stefan Lanka ogłosił publicznie, że przyznaje 100 000 euro każdemu, kto udowodni istnienie wirusa odry. Początkowo wydawało się, że łatwo przegra zakład. Ale jednak nie, Dr Lanka wygrał przed niemieckim Sądem Najwyższym, który ocenił, że dostarczony dowód nie był wystarczający. Był jedynie złożeniem kilku różnych obrazów mikroskopu elektronowego, ale wykazanie istnienia wirusa odry nie spełniło dodatkowych kryteriów wymaganych przez dr Lanke a mianowicie postulatów Kocha.

Cytując Wikipedię spełnienie tych postulatów jest dowodem na to, że konkretny mikroorganizm może powodować określoną chorobę.

Treść postulatów:

  • Postulat 1 – Drobnoustrój musi być obecny u wszystkich osób mających daną chorobę i powinien mieć związek ze zmianami chorobowymi.
  • Postulat 2 – Drobnoustrój musi być wyizolowany w czystej kulturze od osoby chorej.
  • Postulat 3 – Drobnoustrój, wyosobniony od chorej osoby, po wprowadzeniu do ludzi lub zwierząt musi wywołać tę samą chorobę.
  • Postulat 4 – Drobnoustrój należy ponownie wyosobnić w czystej kulturze od eksperymentalnie zakażonego człowieka lub zwierzęcia w celu spełnienia trzeciego postulatu

Tego do tej pory nie udało się udowodnić w przypadku wirusa odry, stąd wyrok sądu – oddalenie powództwa o wypłatę 100 tysięcy euro gdyż nie da się spełnić powyższych postulatów. 

Nagroda cały czas jest do zdobycia, więc może Tobie uda się udowodnić, że wirus odry istnieje i uda Ci się spełnić wszystkie te 4 postulaty. Wtedy bęc 100 000 euro na drobne wydatki będziesz mieć w kieszeni.

Więc co w takim razie jest w szczepionkach MMR jeśli nie ma wirusa odry? Pewnie sama lista niebezpiecznych dodatków, które tak miło sobie wstrzyknąć w żyłę.

Dr Lanka i kilku innych wirusologów zakwestionowało także wirus HIV jako ważną jednostkę wirusową. Uważają oni, że nawet jeśli wirus HIV istnieje, to na pewno nie jest przyczyną AIDS. Może teoria zarazkowa chorób jest tylko teorią? Lekarzom głównego nurtu nie zależy jednak na jej obaleniu.

Szczepionka MMR

W Stanach Zjednoczonych tak jak w Polsce dzieci zazwyczaj otrzymują szczepionkę przeciwko odrze razem ze szczepionkę przeciw śwince i różyczce (MMR). W Polsce pierwszą dawkę dziecko powinno otrzymać między 13 a 14 miesiącem życia, a drugą w 10 roku życia.

W literaturze medycznej opublikowano dowody na to, że osoby zaszczepione mogą zachorować na odrę (pisałam o tym TUTAJ) ponieważ nie reagują na szczepionkę lub skuteczność szczepionki ulega z czasem zmniejszeniu. A zaszczepione matki nie przenoszą na swoje dzieci swoich przeciwciał, aby chronić je w ciągu pierwszych miesięcy życia.

Publikacja opublikowana przez dr Briana Hookera stanowi kompleksową analizę danych z CDC z roku 2003, ujawniając 340% zwiększone ryzyko autyzmu u dzieci pochodzenia afroamerykańskiego po szczepionce MMR. Badania Hookera w Translational Neurodegeneration Journal dostarczają najnowszych dowodów epidemiologicznych wskazujących, że afroamerykańscy chłopcy otrzymujący szczepionkę MMR przed 2 rokiem życia są bardziej narażeni na autyzm.

Whistleblower (czyli po polsku – donosiciel, ale w pozytywnym znaczeniu) z CDC – Dr William Thompson potwierdził, że:

“CDC wiedziało o związku między wiekiem podania pierwszej szczepionki przeciwko MMR, a częstością występowania autyzmu u chłopców afroamerykańskich już w 2003, ale CDC postanowiło to ukryć. Straciliśmy 10 lat badań, ponieważ CDC zostało totalnie sparaliżowane tym, że wykryto związek z autyzmem. Nie robią tego, co powinni robić, ponieważ boją się szukać rzeczy, które mogą być powiązane”.

Odra na pewno występuje i na pewno jest zaraźliwa, mimo, że trudno spełnić w przypadku tego wirusa postulaty Kocha (nie kocha). Ale odra jest najzwyklejszą, wcale nie groźną, chorobą wieku dziecięcego, mnóstwo dorosłych osób przez nią przechodziło w dzieciństwie.  I tylko to jest tak naprawdę gwarancją odporności i gwarancją przekazania przeciwciał przez matkę dziecku. Szczepionka tego nie zapewnia.

 

Źródła:

http://www.bbc.com/news/health-40568017

http://preventdisease.com/news/17/012717_Biologist-Proves-Measles-Isnt-Virus-Wins-Supreme-Court-Case.shtml

https://translationalneurodegeneration.biomedcentral.com/articles/10.1186/2047-9158-3-16

http://drsircus.com/general/cdc-scientists-accused-crimes-humanity-whistleblower/


DISCLAIMER:

Moje artykuły to osobiste przemyślenia na temat szeroko pojętej tematyki zdrowotnej na bazie informacji z jak najlepiej wybranych źródeł oraz własnego doświadczenia. Nie zastępują profesjonalnej porady lekarskiej. Pamiętaj – o swoim zdrowiu i zdrowiu swoich dzieci decydujesz Ty sam.