Hot

E-book 105 zastosowań olejków eterycznych

E-book 105 zastosowań olejków eterycznych

69,00 

Dodaj do listy życzeń Dodanie do listy życzeń Dodano do listy życzeń

E-book „105 zastosowań olejków eterycznych” to zbiór najważniejszych choć nie zawsze oczywistych informacji o zastosowaniach 8 olejków eterycznych o najsilniejszych właściwościach terapeutycznych.

Znajdziesz tu po kolei praktyczne informacje jak i na co stosować takie olejki eteryczne jak: OREGANO, TYMIANEK, LAWENDA, MIĘTA PIEPRZOWA, DRZEWO HERBACIANE, GOŹDZIK, TRAWA CYTRYNOWA i SŁODKA POMARAŃCZA.

Każde zastosowanie poparte jest badaniami naukowymi, do których linki znajdziesz na końcu e-booka.

Odkrycia archeologiczne potwierdzają, że olejki eteryczne są stosowane przez ludzi od 5 000 lat jako substancje lecznicze, wspierające zdrowie fizyczne i psychiczne. W naszych czasach wciąż odkrywa się ich nowe sposoby wykorzystania.

Jak Doktor Pénoël wskazuje w swojej książce „L’Aromatherapie Exactement” stopień zastosowania aromaterapii okazuje się odpowiedni i skuteczny w 95% infekcji wirusowych bądź bakteryjnych, w 70% problemów neurologicznych i hormonalnych, w 50% stanów zapalnych i w 25% chorób metabolicznych i degeneracyjnych. Stosowanie olejków eterycznych w infekcjach wydaje się być dużo bardziej korzystne niż stosowanie antybiotyków, bez skutków jatrogennych i zaburzeń odporności.

Ten e-book to przewodnik dla każdej osoby, która chce zacząć przygodę z aromaterapią i pogłębić swoją wiedzę.

autor: Magdalena Dzikiewicz-Polak – zielarz fitoterapeuta, ilość stron: 79, format: PDF,

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „E-book 105 zastosowań olejków eterycznych”