O mnie

Blog Noemi Demi to znacznie więcej niż zwykły blog,

to inspiracja do działania, do wyboru tego co najlepsze dla Ciebie i Twojego dziecka,

do zamieszania Ci w głowie,

i do zmian, jeśli tylko odważysz się wprowadzić je w życie.

 


O Noemi Demi – kim jestem?

Mam na imię Noemi. Jestem pracującą mamą dwójki dzieci – 3,5 letniego Marcela i niedawno urodzonej Małej Mi. Z wykształcenia jestem magistrem ekonomii z tytułem MBA. Z zamiłowania – jestem pasjonatką zdrowego stylu życia, wegetarianką od dziecka, biegaczką (przebiegłam maraton). Będąc w ciąży ograniczyłam bieganie na rzecz Jogi i długich spacerów po lesie. Ale teraz na nowo wracam do biegania. 

Zazwyczaj jestem MaFaZo – czyli Matką Fanatyczką Zdrowego Odżywiania, czasem MaNo – czyli Matką Normalną, ale to zdarza się niezwykle rzadko. Jak określa mnie mój mąż – jestem apodyktycznie owocowo-warzywna.

Staram się w jak najlepszy, w pełni świadomy i naturalny sposób dbać o zdrowie moich dzieci, o zdrowie moich najbliższych i swoje własne. Czytam na temat zdrowego odżywiania, śledzę badania dotyczące wpływu pożywienia na zdrowie człowieka, szukam nowości i wśród tego gąszczu informacji bazując również na swojej intuicji i doświadczeniu znalazłam dla siebie i mojej rodziny właściwą drogę, którą chciałabym podzielić się z Tobą.

 Co znajdziesz na moim blogu?

Znajdziesz to czego szukasz o najlepszej diecie dla Twojego dziecka, o zdrowej ciąży, o szczepieniach, o naturalnych metodach leczenia, o domowych sposobach na przeziębienie i gorączkę, o radzeniu sobie z niemowlakiem i z buntem dwulatka, o odpowiedniej suplementacji, o naturalnym porodzie i najlepszym sposobie na zrzucanie kilogramów zaraz po. Jeśli czegoś nie znajdziesz, a chciałabyś, abym to dla Ciebie rozkminiła – to napisz do mnie.

Noemi Demi

 

Close